השירותים שלנו

תיקון מעיכות פח

"Door dings", פגיעות וסימני מעיכה קלים ומכוערים שמצלקים את פח הרכב ושלא נפגע  הצבע, לרוב נגרמים מפתיחת דלתות בחניונים, רוכבי אופנועים ואופניים שעוברים ליד הרכב ברמזור ואו אפילו מעגלת סופרמרקט שנדחפה על הרכב.

תיקון נזקי ברד לרכבים

הדרך הנכונה והמומלצת ביותר לתקן רכבים שנפגעו מברד היא באמצעות PDR. נזק ברד לרכב יכול להגיע עד למאות ואלפי פגיעות בצורה של מעיכות בגדלים שונים על פח הרכב. גודל ועומק הפגיעה שנגרמת משתנה בהתאם לגודל "פתיתי" הברד שיכולים לעתים להגיע לגודל של כדור טניס ואף יותר.

מדובר על תופעת טבע שכיחה, באירופה בלבד נפגעים מברד מידי שנה בממוצע כ- 600,000 רכבים מתוכם רוב הרכבים המבוטחים מתוקנים בשיטת PDR על ידי חברות המתמחות בתיקון בשיטה זו.

נזקי ברד מכוסים ע"י חברות הביטוח בפוליסת ביטוח מקיף לרכב. בחלק מחברות הביטוח תיקון נזקי ברד באמצעות שיטת PDR אינו נרשם כתביעה הגורמת לעליית פרמיית הביטוח.

לחברתנו ניסון וידע בתיקון נזקי ברד, אנו עובדים בשיתוף פעולה מקצועי עם חברות מובילות מאירופה המתמחות בניהול ותיקון נזקי ברד, אנו דואגים להיות מעודכנים ויוצאים להשתלמויות וכנסים מקצועיים בחו"ל.

לחברתנו פתרונות לתיקון הבודד וכן לניהול קטסטרופות בהם נפגעים מאות ואלפי כלי רכב.

תיקון נזקי תאונות קלות

הרכב נפגע בתאונה קלה? פגעתם ברכב אחר והנזק לא גדול?

אם פח הרכב נמעך ואין פגיעה בצבע, אולי אנחנו יכולים לחסוך להפעיל את פוליסת הביטוח שלכם ובכך לחסוך כסף רב.

כאשר מתקנים את הרכב בשיטה המסורתית ומפעילים את פוליסת ביטוח, אתם אמנם מתקנים את הרכב אבל יש לזה עלויות, בטווח הקצר ובטווח הארוך.

בטווח הקצר- תשלום השתתפות עצמית.

בטווח הארוך- רישות של תביעה על שמכם באישור ניסיון התביעות שלכם דבר שיביא לייקור בפרמיית הביטוח בשלוש השנים הקרובות ויעלה לכם כסף רב.

לא חבל? פנה אלנו לקבלת הצעת מחיר לתיקון ותשווה את העלות החד פעמית לתיקון הרכב בשיטת PDR מול עלות הפעלת הפוליסה והשלכותיה.

תיקון רכב מנזקי ברד רק בפי די אר ישראל!