רכבי יוקרה- למה כדאי לתקן בשיטת PDR?

אם יש לכם רכב יוקרה והוא קיבל מכה, אך אינכם מעוניינים כי יעבור תיקון פחחות באופן כזה אשר ייראה כי קיבל מכה או שהיה מעורב בתאונה, שיטת PDR, היא השיטה המקובלת ביותר זה עשרות בשנים. ישנן סיבות מדוע כדאי לתקן את רכבי יוקרה בשיטת PDR. מדובר  למעשה בשיטת לחיצות ושיטה זו נראתה לראשונה, באמצע המאה הקודמת כאשר רכב מסוג מרצדס יוקרתי ומיוחד שהיה אמור להיות מוצג בתערוכה יוקרתית ניזוק חיצונית בשלדת הרכב. לחברה היה רק שבוע, על מנת לתקן את הפגמים החיצוניים שלו, וזאת, ללא לפגוע בשלדה והחזרתו למצבו המקורי.

באמצעות הרבה מחשבות של אנשי מקצוע בכירים בתחום הפחחות, הומצאה שיטת PDR, אשר כבשה את שוק ברכבים בסערה. מדובר למעשה על חידוש מעטפת הפח של הרכב תוך שימוש עם ציוד משוכלל ומתקדם שמאפשר הפעלת כוח ממוקדת על המכה בפח הרכב ויישורה למצב הקודם שלה מבלי שנראה סימן אחד של תיקון. אם ברשותכם רכב יוקרתי עם מכה קטנה אז הנה עוד סיבה טובה רכבי יוקרה למה כדאי לתקן בשיטת PDR.

למי מתאימה שיטת תיקון פחחות באמצעות PDR ?

לרוב, שיטת PDR, לתיקון הרכב, מתאימה לרכבים העשויים מברזל או אלומיניום ואינו מתאים לרכבים המיוצרים מחומרי גלם כגון פייבר או קרבון. יש לציין כי תיקון פחחות בשיטה מתקדמת זו, אינו מצריך בהחלפת חלקים מקוריים או צביעת הרכב. התיקון מתבצע בדיוק רב תוך התמקדות במכה עצמה, עד להבאת הרכב לצורתו המקורית. תוכלו לשאול גם במוסכים מורשים כאשר הם יספרו לכם וימליצו על דרכים לתקן רכבי יוקרה ולמה כדאי לתקן בשיטת PDR.

לרוב, כאשר היינו משאירים את רכבנו לתיקוני פחחות וצבע, היינו מחכים יותר משבוע. באמצעות שיטה זו , ניתן לתקן את המכות ברכב, מבלי להמתין שבוע, ללא כל ההכנות של הרכב לפני הצביעה או לשים את הרכב בתנור לאחר הצביעה. שיטה זו נכונה גם לגבי רכבי יוקרה ולמה כדאי לתקן בשיטת PDR.

החברה המוכרת ביותר בארץ המתקנת בשיטת PDR רכבים מכל הסוגים

אחת החברות המוכרות בארץ שמבצעת תיקוני פחחות של רכבי יוקרה בשיטת PDR, הינה חברת PDR Israel. שיטה זו נועדה לתיקון של מעיכות פח ונזקי ברד והיא מאושרת ע"י יצרני הרכב בעולם. באמצעות שיטה זו, שומרים על צבעו המקורי של הרכב וכך, ערך הרכב אינו יורד. החברה מחזירה לכם את הרכב במצבו הקודם באמצעות דיוק אמנותי ובמינימום מחיר.

לפרטים נוספים צור קשר בטלפון 054-8345753, או במייל: [email protected]