למה PDR ?

תיקון נזקי פח ללא צבע – למה כדאי לבחור בשיטת ה-PDR?


ישנם מקרים בהם מקומות שונים בגוף הרכב מתעקמים ואין צורך לשייף, למלא את אזור המכה ואז לצבוע מחדש. ישנה שיטה הנקראת תיקון נזקי פח ללא צבע (PDR), מה ששומר על ערך הרכב וחוסך לכם זמן וכסף. מדובר על טכנולוגיה מודרנית להסרת לחיצות פח על פני השטח של גוף הרכב, כך שלא יהיה נזק לציפוי של שכבת הלאכה.

עד לא מזמן, הדרך המקובלת ביותר לתיקון הפחחות ברכב, הייתה מתבצעת בשיטה המסורתית שגם גרמה להורדת ערך הרכב, בזמן שאם שיטה זו הייתה קיימת אז, לא היה צורך בשיוף הרכב, מילוי וצביעה מחדש. היום בשיטת תיקון PDR, כבר ניתן לתקן את הבליטות או השקעים ברכב מבלי להשקיע הרבה זמן וכסף וכן, הרכב ייראה טוב ללא תיקון מחדש שהוא מאסיבי  ויקר יותר.

טכנולוגיה זו של תיקון נזקי פח ללא צבע, נקראת PDR, או באנגלית: Paint-less Dent Removal/Repair כאשר הכוונה היא ללחיצות הפח ליישור שלדת הרכב, מבלי צורך בעבודת פחחות וצבע. טכנולוגיה זו, פותחה במפעלי רכב בארה"ב ומערב אירופה כבר באמצע המאה שעברה. בשיטה זו, שומרים על צבעו המקורי של הרכב, שהוא חשוב בזמן מכירה, היות ואם רכב עבר תאונה, או פחחות וצבע מחדש, למרות שהוא עשוי להיראות יפה, ערכו יירד במכירה.


תיקון פחחות ללא סימני תיקון 


זה היתרון האדיר בשיטת ה-PDR. מדובר על וואקום שמיישר באמצעות השאיבה את חלקי שלדת הרכב שהתעקמו. זו הסיבה שחברות הביטוח אינן משלמות פיצוי על ירידת הערך לרכב, משום שהוא לא עבר תיקון וצבע מחדש. לא ניתן לזהות כי הרכב עבר תיקון פחחות בשיטה זו ואין אף זכר לשקעים שהיו בו קודם עקב מכה, או ברד שירד על הרכב. שיטה זו היא טובה ויפה, אם אין צורך בצבע, ברגע שמדובר במכה חזקה שפגעה בצבע עצמו, לא יהיה מנוס, כי אם לצבוע שוב את הרכב.

האלטרנטיבה המודרנית והמשוכללת היום, היא שיטת ה-PDR, מה ששומר יותר על הרכב ואינו גורם לנזקים ועבודת פחחות מיותרת. שיטה זו היא למעשה וותיקה, אך לאחרונה שומעים עליה יותר, כאשר פחחי רכב בודדים אימצו את השיטה ועובדים לפיה.


 הכנת הרכב למכירה באמצעות תיקוני נזקי הפח בשיטת ה-PDR 


מגרשי רכב, אשר מוכרים מכוניות, מכינים את הרכבים למכירה, כאשר הדבר הראשון שהם מבצעים הוא תיקון נזקי פח לרכבים שאין להם נזקי צבע באמצעות השיטה המוכרת שאינה מצריכה צביעה ועבודת פחחות מקדימה ומורכבת בהרבה מאשר שיטה זו. חברת PDR ISRAEL בע"מ, היא חברה ותיקה ומנוסה העוסקת בתיקוני פח לרכבים בשיטת PDR. זוהי שיטה די וותיקה ונפוצה בעולם לתיקוני מעיכות ושקעים בגוף הרכב, אך בארץ מעטים אנשי המקצוע שיש ברשותם את הציוד והידע לבצע את העבודה כראוי. שיטה זו, מוכרת ומאושרת ע"י יצרני הרכב בעולם.

אנו בחברת  ISRAEL PDR בע"מ, שומרים על צבעו המקורי של הרכב באמצעות תיקון נזקי הפח ללא התערבות בתיקון הצבע. התיקון הינו מהיר באופן משמעותי מפחחות רכב רגילה המצריכה אף צביעת הרכב בתנור. אנו משרתים לקוחות רבים כגון:

  • לקוחות פרטיים
  • מגרשי מכוניות עבור חידוש רכב לפני מכירה
  • מוסכים
  • יבואני רכב במחסני ערובה
  • חברות ביטוח כאשר התיקונים מכוסים בפוליסת הביטוח המקיף למבוטחי חברות הביטוח.

תוכלו לפנות אלינו לייעוץ או לקבוע פגישה על מנת שניתן הצעה עבור נזקי הפח שיש לכם ברכב. אנו נשמח לשרת אתכם ולהסביר לכם על שיטת ה-PDR, ואנחנו זמינים לתת שירות בכל חלקי הארץ.

 

לפרטים נוספים צור קשר בטלפון 054-8345753, או במייל: [email protected]